Gegužės 8d - Pirmadienis

Lietuvos koučingo mokyklos: potencialo galimybės, koučingo vertė ir ateities vizija

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Aistė Dromantaitė, Povilas Petrauskas, Rimas Petrauskas, Paulius Ratė

Gyvai: Gegužės 8d. 9-10.30 val.
Prisijungimo nuoroda

Lietuvoje veikia keturios Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) akredituotos koučingo mokyklos. Šios diskusijos metu bus aptariamas kiekvienos mokyklos koučingo vertės žmogui ir socialinei aplinkai suvokimas, žmogaus potencialo atskleidimo galimybės bei koučingo ateities vizija Lietuvoje ir pasaulyje. Tai yra puiki galimybė išgirsti nuostabių ir ICF sertifikuotų koučingo specialistų mintis, kurie ne tik patys nuolatos tobulėja ir stiprina bei puoselėja koučingo kultūrą Lietuvoje, bet taip pat ir suteikia galimybę kitiems žmonėms įvaldyti šį puikų įrankį ir eiti jo tobulėjimo keliu.

Povilas Petrauskas

Aistė Dromantaitė

Rimas Petrauskas

Paulius Ratė

Kamilė Milukė

Vidinio potencialo atskleidimas karjeros kelyje

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Kamila Golod

Online: Gegužės 8d. 13-14 val.
Prisijungimo nuoroda

Kiekvienas iš mūsų tam tikruose gyvenimo etapuose susiduria su karjeros pasirinkimu: pradedant tuo etapu, kai baigiame mokyklą, tęsiant tuo, kai jau dirbame ir galvojame apie karjeros pokyčius.

Kamila Golod

Kamila Golod – koučingo specialistė, mentorė, kūrėja.Lektorė turi virš 8 metų patirties, dirbant individualiai su klientais tokiomis temomis, kaip pasitikėjimas savimi, atsparumas stresui, savirealizacija, santykiai, bei gyvenimo ir darbo balansas. Kamila perduoda savo patirtį ir per kūrybą. Ji yra išleidusi 2 psichologinius romanus suaugusiems ‘Drąsa būti savimi’, ‘Skolinta Iliuzija’ , metaforines asociatyvines korteles “Karjera”, bei vaikams skirtus edukacinius kūrinius: ‘Emocinio raštingumo lavinimo pratybas’ pradinukams, stalo žaidimą „Emocijų šalis“, planuoklį vaikams „Planas chuliganas“, bei pasaką “Stebuklingas apsiaustas ir dėkingumo galia”. Plačiau apie Kamilą: www.KamilaGolod.lt”

Kaip vadovai gali naudotis grupiniu koučingu potencialo atskleidimui sau ir komandai

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Ramunė Danilevičiūtė ir Giedrė Urmulevičiūtė

Online: Gegužės 8d. 17:30-18:30 val.
Prisijungimo nuoroda

Lyderių potencialas yra kritinis bet kurios organizacijos sėkmės aspektas. Ar visiems lyderiams lengvai pavyksta atskleisti ir išnaudoti visą savo potencialą?Įvairūs veiksniai, tokie kaip abejonės savimi, aiškumo stoka, baimė suklysti ar perfekcionizmas stabdo. Grupinis koučingas yra galingas įrankis, kuris padeda atskleisti ir plėtoti potencialą, o tai pagerina vadovo ir komandos našumą ir rezultatus.Renginyje kalbėsime apie grupinio koučingo galimybes, skirtumus nuo kitų koučingo formų, panaudojimą lyderystės potencialo atskleidimui. Su vienos verslo organizacijos personalo ir padalinių vadovėmis diskutuosime, kaip vyksta potencialo pokytis ir kiek tam reikia laiko bei pastangų, aptarsime sėkmingas patirtis. Giliau patyrinėsime tokias naudas, kaip aiškesnė savivoka, aiškesnė komunikacija ir geresni santykiai, efektyvesni sprendimai.Kviečiame prisijungti ir išgirsti, kaip grupinis koučingas veikia iš vadovų, kurie tai patiria.

Ramunė Danilevičiūtė – koučingo specialistė ACC/ACTC, personalo valdymo profesionalė.

Giedrė Urmulevičiūtė – moterų vadovių koučingo specialistė, sertifikuota patirtinių mokymų trenerė.

Gegužės 9d - Antradienis

Koučingas, mentorystė, psichologinis konsultavimas, terapija ir fasilitavimas: kaip pasirinkti?

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Leda Turai, MCC,Ugne Juodytė, Lina Šleinotaitė-Kalėdė, Brigita Kaleckaitė ir Rasa Katilienė

Online: Gegužės 9d. 9 val.
Prisijungimo nuoroda

Diskusija padės suprasti kaip koučingas, mentorystė, fasilitavimas, konsultavimas ir terapija gali padėti asmenims ir organizacijoms atskleisti savo potencialą bei atpažinti veiksnius, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamą intervenciją.

Rasa Katilienė, PCC – Tvarių individualių ir organizacinių pokyčių ekspertė ir praktikė, ICF PCC Integral Master Coach­­™, ICF mentorė.

Sukaupta dvylikos metų praktinė patirtis vadovavimo, projektų valdymo, pardavimo ir klientų aptarnavimo srityse dirbant bei savanoriaujant paskatino atverti dar kartą akademinio pasaulio duris ir iš naujo atrasti organizacijos kultūrą ir lyderystę bei savo patirtimi dalintis su kitais ir įkvėpti eiti sąmoningumo ir mąstymo pokyčių keliu.

Lina Šleinotaitė-Kalėdė – sistemos pokyčių fasilitatorė, regeneratyvios lyderystės advokatė,įgijusi integralų išsilavinimą (inžinerija (aplinkosauga ir atliekų tvarkymas, švaresnė gamyba), tvarumas ir miestų vystymas, verslo vadyba ir saviorganizacijos), virš 20 metų veikia ten, kur reikia sistemos pokyčių ar sprendimų labai kompleksinėse srityse ar sistemose. Ji dirba su tokiomis sistemomis kaip valstybė, miestas, sritis/ sektorius, verslo įmonė, bendruomenė.

Šiuo metu ji transformuoja įvairias Lietuvos įmones iš hierarchinių/ matricinių modelių į saviorganizacijas/ gyvas organizacijas/ organizacijas „be vadovų“ bei kuria Sistemų pokyčių hub‘ą, kuriame įgalinami ir ruošiami sistemų pokyčių fasilitatoriai ateities organizacijoms, miestams, sektoriams, politikai ir valstybei.

Lina tiki, kad žmogaus gyvybingumui ir klestėjimui bet kokioje sistemoje, reikalingos atitinkamos sveikos ir tvarios veikimo, bendradarbiavimo bei bendrakūrybos sąlygos bei struktūros. Jų, kol neiškirtome brandžių sengirių, dar galime mokytis iš stabiliausios mums pažinios sistemos – 3,8 milijardus metų veikiančios gamtos.

Leda Turai, MCC – MA, MSc,Koučingo, vadovų komandų ugdymo ir organizacinio mokymosi ekspertė.Tarptautinės Koučingo Federacijos Pasaulinės valdybos pirmininkė (2016)Tarptautinės Koučingo Federacijos Pasaulinės valdybos vicepirmininkė (2015) Leda Turai turi daugiau nei 20 metų tarptautinio darbo patirties pelno ir ne pelno siekiančiose organizacijose bei akademinėje srityje.
Būdama lyderystės ir aukščiausios grandies vadovų koučingo specialistė, organizacijų vystymo bei koučingo kultūros ekspertė, valdybos narė, ji padėjo daugeliui kompanijų įvykdyti svarbius pokyčius ir pasiekti puikių rezultatų. Vadovų ugdymu bei koučingo kultūros formavimu organizacijose Leda užsiima nuo 2008 metų.

Brigita Kaleckaitė – Vilniaus geštalto instituto direktorė, psichoterapeutė, verslo konsultantė ir supervizorė.

Savo potencialo išlaisvinimas pasitelkiant imuniteto pokyčiams (Immunity to ChangeTM) modelį

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Jurgita Micallef (Kolosinskaitė), PCC, ICF Global Board Director

Online: Gegužės 9d. 11-13 val.
Prisijungimo nuoroda

Šis seminaras yra pagrįstas Imuniteto pokyčiams (Immunity to ChangeTM) modeliu, kurį sukūrė Harvardo universiteto dėstytojai Robert Kegan ir Lisa Lahey. Šis modelis remiasi 30 metų asmenybės vystymosi ir augimo tyrimo rezultatais ir atskleidžia mūsų vidinę elgesio bei nuostatų dinamiką, kuri parodo, kodėl mums sunku pasikeisti. Koučingo specialistams jis vertingas siekiant padėti klientams įsisąmoninti juos ribojančias nuostatas ir suplanuoti veiksmus šioms nuostatoms keisti bei įgalinti save veikti.Imuniteto pokyčiams modelis gali būti taikomas, kai susiduriama su sunkumais siekiant įvairių asmeninių ir profesinių pokyčių, pvz.:

 1. Ugdyti gebėjimą teikti grįžtamąjį ryšį;
 2. Kurti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą;
 3. Išdrįsti ieškoti naujo darbo ar imtis naujos veiklos;
 4. Pradėti sportuoti ar sveikai maitintis;
 5. Siekti kitų savo svajonių ir troškimų!

Seminaro tikslai:

 1. Supažindinti seminaro dalyvius su Imuniteto pokyčiams modelio teorija, susijusiais pažangiais tyrimais ir praktikomis;
 2. Suteikti seminaro dalyviams galimybę sudalyvauti interaktyvioje Imuniteto pokyčiams žemėlapio sudarymo demonstracijoje;
 3. Suteikti seminaro dalyviams žinių, kaip šį modelį bei susijusias teorines žinias integruoti į koučingo darbo praktiką, siekiant padėti klientams sėkmingai keistis bei išlaisvinti savo potencialą.

Jurgita Micallef (Kološinskaitė) yra Tarptautinės Koučingo Federacijos sertifikuota profesionali koučingo specialistė (PCC – Professional Certified Coach) bei šios Federacijos Pasaulinės valdybos narė, vadovavimo ir lyderystės ugdymo partnerė organizacijoms, o taip pat ir asmeninio ugdymo partnerė individualiems klientams. Jurgita turi ilgametę tarptautinio darbo personalo valdymo srityje patirtį Europos Sąjungos institucijose ir tarptautinėse privataus sektoriaus organizacijose.Jurgita dirbo Europos Parlamente, užėmė projektų vadovės pareigas ir vadovavo novatoriškiems įvairovės ir įtraukties projektams, pvz. neįgaliesiems skirtai stažuočių programai Europos Parlamente ir 2009 metais buvo pranešėja Europos Parlamento konferencijoje „Nuo lygių teisių link lygių galimybių žmonėms su negalia“. Ji taip pat prisidėjo kuriant vadovų mentorystės programą, skirtą skatinti Europos Parlamente dirbančias moteris pretenduoti į vadovaujančias pareigas, kad padidinti moterų dalyvavimą institucijos valdyme. Jurgita taip pat dirbo vadovavimo ir lyderystės ugdymo eksperte Europos Centriniame Banke ir vėliau tapo Europos regiono personalo vadove tarptautinėje technologijų bendrovėje Rakuten.Koučingo specialistės darbo pobūdis atspindi Jurgitos aistrą padėti žmonėms atskleisti savo potencialą, tapti geriausiomis savo asmenybių versijomis ir tapti geresniais vadovais, kad sukurti geresnį pasaulį.

Kaip įgalinti ateities vadovus: erdvės pokyčiams kūrimo principai

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Alma Čenkuvienė, Gerda Asipavičienė ir Operhouse HR vadovė

Online: Gegužės 9d. 13val.
Prisijungimo nuoroda

Pagrindiniai diskusijos klausimai:Kas padeda komandoms veikti efektyviai ir sukurti didžiausią vertę?Kas svarbu, norint sukurti aplinką, kurioje sėkmingai veikiama vykstant pokyčiams?Kokios kompetencijos tampa būtinos vadovams, siekiant ilgalaikių tikslų chaotiškoje aplinkoje?Suprantame, kiek daug klausimų vienu metu sprendžia vadovai. Žinome, kokie svarbūs yra patikrinti ir praktikoje pritaikomi metodai, padedantys suderinti asmeninius, komandos ir organizacijos tikslus, įsivardinti prioritetus bei sukurti ilgalaikius tvarius ryšius tarp komandos narių.Kviečiame į susitikimą, kurio metu pasidalinsime pasaulinių koučingo ir lyderystės mokyklų patikrintais ir praktikoje organizacijose taikomais principais, kuriant tvarius pokyčius.

Gerda Asipavičienė, PCC, EPC. Gerdos ekspertinė sritis – individualus ir komandinis koučingas, koučingo metodų taikymas vadovo veikloje ir komandų stiprinimas, skatinant lyderystę ir siekiant ilgalaikių pokyčių.

Alma Čenkuvienė, PCC, CPCC. Almos ekspertinė sritis- autentiškos lyderystės koučingas, virtualios komandos formavimas per atvirumą, pasitikėjimą, vertybių išsigryninimą.

Inga Navickienė, LNOBT Direktoriaus pavaduotoja, žmogiškųjų išteklių ir bendrųjų reikalų departamento vadovė.

Tikėk savimi: suvokto Aš efektyvumo ugdymas naudojant koučingą.

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Domantas Alčauskas

Online: Gegužės 9d. 16val.
Prisijungimo nuoroda

Asmens suvokimas apie savo paties gebėjimus (suvoktas Aš efektyvumas) yra pagrindinis veiksnys leidžiantis pasiekti asmeninius ir profesinius tikslus. Suprasdami koučingo vaidmenį stiprinant suvoktą Aš efektyvumą, koučai ir vadovai gali įgalinti asmenis ir komandas įveikti iššūkius, abejones savimi ir ribotus įsitikinimus tam, kad pasiektų savo tikslus. Pristatysiu praktines strategijas ir būdus, kaip ugdyti savarankiškumą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Prisijunk prie seminaro, kur sužinosi ne tik kaip pačiam pritaikyti metodus ugdant suvoktą Aš efektyvumą, bet ir kaip gali padėti kitiems jį ugdyti.

Asmeninio veiksmingumo koučingo specialistas, psichologijos studentas, ICF bendruomenės narys.

Gegužės 10d - Trečiadienis

KLIMATO KAITA IR KOUČINGAS: TVARAUS VERSLO AUGIMO POTENCIALO IŠLAISVINIMAS

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Rasa Katilienė, PCC

Online: Gegužės 10d. 11-12 val.
Prisijungimo nuoroda

Pagrindiniai šio pristatymo tikslai koučingo specialistams, vadovams ir lyderiams būtų:

 1. Kimato krizės sprendimo svarbos ir koučingo vaidmens sklaida ir supratimas, skatinant tvarų verslo augimą.
 2. Klimato kaitos koučingo proceso ir metodo pristatymas, ugdant tvarų mąstymą.
 3. Realūs sėkmingo tvaraus verslo pavyzdžiai, suteikiantys įkvėpimo ir įžvalgų verslo lyderiams.
 4. Veiksmų plano žingsniai, kurių vadovai gali imtis siekdami nustatyti prioritetus naudojant koučingą tvarumo kryptyje.
 5. Kvietimas imtis veiksmų sprendžiant klimato krizę, dėl tvaresnės mūsų organizacijų ir visuomenės ateities.

Tvarių individualių ir organizacinių pokyčių ekspertė ir praktikė ICF PCC Integral Master Coach­­™.Sukaupta dvylikos metų praktinė patirtis vadovavimo, projektų valdymo, pardavimo ir klientų aptarnavimo srityse dirbant bei savanoriaujant paskatino atverti dar kartą akademinio pasaulio duris ir iš naujo atrasti organizacijos kultūrą ir lyderystę bei savo patirtimi dalintis su kitais ir įkvėpti eiti sąmoningumo ir mąstymo pokyčių keliu.

Apsišaukėlio sindromas koučingo pasaulyje

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Sonata Aaltonen

Online: Gegužės 10d. 13-14 val.
Prisijungimo nuoroda

 • Aš nesu toks geras, kaip jiems atrodo. Man tik pasisekė.
 • Aš nesu pakankamai geras šiai rolei. Turiu labai stengtis, nes kitaip paaiškės ir visi pamatys, koks aš esu iš tikrųjų.
 • Jie daug geresni už mane.Aš turiu labai gerai pasiruošti, kad nepavesčiau.
 • Kas aš toks, kad galėčiau skaityti pranešimą tūkstančiams žmonių?

Atpažįstate bent vieną iš tų teiginių?

Tyrimai rodo, kad apsišaukėlio sindromo požymius įvairiais gyvenimo etapais patiria 75% ir daugiau žmonių. Kaip atpažinti apsišaukėlio sindromą? Kaip koučingo specialistui dirbti su savimi ir klientais, kurie jaučiasi nepakankamai geri? Kaip ištrūkti iš apsišaukėlio sindromo spąstų?

Apie tai ir kalbėsimės paskaitoje ”Apsišaukėlio sindromas”koučingo pasaulyje.

Sonata Aaltonen – Mokymų trenerė, koučingo specialistė (Erikcson International (ICF), Maximum International (ICF) programos), NLP meistrė (The society of Neuro-Linquistic Programming), NLP koučingo meistrė (ICTA), sertifikuota meditacijos instruktorė, jogos praktikė. Keleto verslų savininkė, turinti daugiau nei 20 metų verslo konsultavimo patirtį, viena iš pirmųjų “freelancerių” Lietuvoje, keliautoja, aplankiusi beveik 100 šalių. Vedu asmenines ir grupinio koučingo sesijas, praktines dirbtuves koučingo specialistams, organizuoju patyriminius mokymus-keliones Tailande ir Balyje.

KOUČINGAS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGOSE – MISIJA ĮMANOMA

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Eglė Lisauskaitė, Rimas Petrauskas, PCC, Rita Patalavičienė, ACC, Jurgita Stankevičienė, Margarita Pilkauskaitė. Moderuoja Asta Blažinskienė

Online: Gegužės 10d. 14 val.
Prisijungimo nuoroda

Koučingas bendrojo ugdymo įstaigose kuria potencialą sėkmei. Sėkminga, iššūkius įveikianti, susikalbanti ir bendro tikslo siekianti komanda – kiekvienos institucijos siekiamybė.

Tokia sukurta vertė bendrojo ugdymo įstaigose daro dar didesnę įtaką, nes neapsiriboja tik komanda ar organizacija, bet prisideda prie ugdymo kokybės bei vaikų gerovės. ICF Lietuva projektas „ Mano mokykla“ – tai pro bonus veikla, kurios tikslas puoselėti/atnešti koučingo kultūra į bendrojo ugdymo institucijas, padėti mokyklų komandoms kurti didesnę vertę.

Šiandiena kviečiame dalyvauti viename iš koučingo savaitės renginių ir pasiklausyti diskusijos, kaip koučingas gali rasti savo vietą mokyklose. Išgirsti konkrečius pavyzdžius, patirtis ir galbūt išsklaidyti baimes bei mitus. Diskusijoje dalyvaus projektus mokyklose įgyvendinę koučingo specialistai, bei mokyklų atstovai, kurie įsileido ir išbandė koučingą. Kviečiame mokyklų bendruomenes dalyvauti.

Renginį moderuoja ICF Lietuva koučingo specialistė, karjeros konsultantė, projekto „Mano mokykla „ komandos narė Asta Blažinskienė

Dalyvauja:
„Mano mokykla“ projekto vadovė, ICF koučingo specialistė Eglė Lisauskaitė „Mano mokykla“ projekto koučingo specialistas, ICF Lietuva narys Rimas Petrauskas, PCC „Mano mokykla „ projekto koučngo specialistė, ICF Lietuva narė, Tūkstantmečio mokyklų programos lyderystės komponento ekspertė,mentorė Rita Patalavičienė, ACC Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jurgita Stankevičienė Privačios mokyklos „Varnų sala“ įkūrėja Margarita Pilkauskaitė Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos psichologė Aušra Šidlauskienė

How Identity Affects Potential

Renginio kalba: Anglų

Pranešėjai/dalyviai: Marcia Reynolds

Online: Gegužės 10d. 15 val.
Prisijungimo nuoroda

Once the coach and client agree on what the client wants to create or develop that is not occurring now (session outcome), then they explore what needs to be addressed or resolved that is in the way of achieving their desires. Often, how clients define themselves in the situation directs the limiting beliefs and behaviors. Exploring who they are and how they can expand their sense of self is often the key to evoking awareness. This session explores the “who” element in coaching that impacts the “what.”

Dr. Marcia Reynolds, president of Covisioning LLC, is the master of teaching others how to engage in powerful conversations that connect, influence, and activate change, even when emotions are strong. From government agencies and large multi-national companies, to coaching schools in Italy, Turkey, Russia, China, India, the Philippines, and across North America, she’s been hired by organizations around the globe, not just because of her highly engaging presentations but because of ability to change people’s minds.

Gegužės 11d - Ketvirtadienis

Darni lyderystė - vadovo atsinaujinimui ir komandos potencialui

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Evelina Dumašienė

Online: Gegužės 11d. 11-12 val.
Prisijungimo nuoroda

Pokyčiai versle arba jo stagnacija kyla iš svarbiausio šaltinio – verslo vadovo. Iššūkiai, aukšti reikalavimai, atsakomybė, sprendimai – įsuka į uždarą pasiaukojimo ratą. Šis seminaras – tai edukacinis pranešimas smulkaus verslo lyderiams, siekiant atkreipti dėmesį į atsinaujinimo vadovavime svarbą tam, kad atgauti emocines, fizines ir protines galias.Susitikimo metu aptarsime 3 esminius darną ir efektyvumą palaikančius elementus. Atsakysime į klausimus:Kokia vadovavimo grėsmė sustabdo nuo progreso?Kur slypi energijos ištekliai ir kaip juos tausoti?Kaip palaikyti darną ir efektyvumą vadovavime?Kodėl tai svarbiau nei mes patys?

Lyderystės ir komandų koučingo specialistė, Metateam komandų ugdymo bendra-partnerė, tarptautinės Koučingo Federacijos Lietuvoje Prezidentė (2022); Valdybos narė (2021-2022); lektorė.12-kos metų darbo patirtis užsienio kapitalo organizacijose, lyderystė finansų ir rizikos valdymo sektoriuje, tvaraus prekės ženklo kūrimas ir savo verslo vystymas. Koučingas tapo gyvenimo ir darbo būdo filosofija. Taip pat tai tapo pagrindine profesine veikla.Pagrindinės darbo temos: lyderystės įgūdžiai vadovavime, darnos ir efektyvumo palaikymas, komandų bendradarbiavimas, perdegimo prevencija, darbuotojų įsitraukimas ir gerovė, komunikacija, grįžtamas ryšys, savęs pažinimas.

Švęskime koučingo savaitę: išlaisvink savo potencialą būryje bendraminčių

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Bendruomenė

Gyvai: Gegužės 11d. 18-22 val.
Registracija būtina

Vieta: MO muziejus

Kaina nariams: 15eur
Kaina ne nariams: 30eur

Kviečiame visus ir ICF narius, buvusius ir būsimus narius ar tiesiog ICF draugus švęsti koučingo savaitę kartu. Tai vienintelis renginys metuose, kai susirengame švęsti – nepraleisk progos ir išlaisvinęs savo potencialą užsuk pažiūrėti savo kolegai į akis ir padovanoti savo šypseną. Šventinėje bus:

 1. Paroda „Vilniaus pokeris“ su gidu
 2. Ryšių atnaujinimas su senai matytais kolegomis
 3. Naujų ryšių užmezgimas
 4. Šventimas su užkandžiais ir gėrimais
 5. Šypsenos ir potencialiai aukšta nuotaika.

Gegužės 12d - Penktadienis

Kaip koučingo technikos atveria pardavimų galimybes.

Renginio kalba: Lietuvių

Pranešėjai/dalyviai: Laura Aga

Online: Gegužės 12d. 10-11 val.
Prisijungimo nuoroda

Pranešimo metu pasidalinsiu asmenine istorija kokios koučingo kompetencijos padėjo taptipardavimų pro ir skirtas visiems kas ieško naujų pardavimo galimybių, technikų ir kitokio požiūrioį pardavimus.

Pardavimų ir emocinio intelekto lavinimo trenerė, mentorė, laconsulting.lt įkūrėja,vienintelė Baltijos šalyse sertifikuota Energijos Lyderystės TM praktikė, 2015 m. įgijus sertifikuotoprofesionalaus koučingo specialisto (CPC) sertifikatą iPEC (Institute for Professional Excellencein Coaching, JAV) ir turinti virš 20 metų darbo patirtį Lietuvoje bei užsienyje, valstybinėse irprivačiose organizacijose.

Enhancing Your Creative Potential

Renginio kalba: Anglų

Pranešėjai/dalyviai: Geert van Kuijk

Online: Gegužės 12d. 12 val.
Prisijungimo nuoroda

It’s not about how creative you are, It’s about ‘how you are creative.Creativity is an important aspect of human potential and it plays a very important role as a 21st-century skill. Many of us are not confident about our own creativity and connect this to our education as well as some general misconceptions we have of creativity.Creative Confluence – a whole-brain approach to enhance our creative potential and maximize our creative performance. In this lecture, participants will go through the 6 thinking modes that people can strengthen to become more confluent creative thinkers.

Geert Van Kuijk is a Co-Creator of The Centre for Organisational Creativity – a consultancy working with organizations across industries, public sector and educational institutes to activate, actualize and optimize their creative capacity. The Centre is recognized for its unique holistic systems-oriented and people centric approach in developing creative thinkers – in particular its training program “Confluent Creative Thinking”.Geert has worked as a facilitator and ideator with organisations across industries as well as public sector and civil society organisations in Asia, the Middle East and Europe. Over the past 20 years Geert has (co-)organised and (co-)facilitated hundreds of training, innovation and strategy workshops with groups of up to 150 participants.In his view the facilitation of a workshop or an ideation session holds much more than just managing the process in terms of steps and form. “Facilitation is to ensure people get the most out of their collective creative intelligence and achieve the desired results”.