Kas yra #WeCare for Business programa?

Tai pro-bono koučingo sesijų projektas, skirtas smulkaus ir vidutinio verslo atstovams Lietuvoje. Projektas startavo 2020 metais, COVID-19 pandemijos pradžioje.

Kas yra koučingas?

Koučingas yra išskirtinis procesas, kuris labai skiriasi nuo psichoterapijos, konsultavimo, mentorystės ir kitų mokymų. Žmonės, kurie naudojasi koučingo žiniomis, sugeba pažiūrėti į iššūkius ir galimybes iš visai kitokios perspektyvos. Jie tobulina mąstymo ir sprendimų priėmimo gebėjimus, gerina tarpasmeninius santykius bei išsiugdo pasitikėjimą savimi. Daugiau informacijos rasite čia: http://icf.lt/koucingas/

Kodėl programa skirta tik smulkiam ir vidutiniam verslui?

Matome, jog smulkaus ir vidutinio verslo atstovai patiria didžiausią neigiamą įtaką verslui ir profesionali pagalba iš šalies jiems gali būti itin vertinga. Tai galėjome pasitikrinti iš sėkmės istorijų po pirmojo projekto etapo. Daugiau informacijos galima rasti čia: http://icf.lt/wecare/

Koučingo užsiėmimų kryptys WeCare projekte

Mūsų koučingo specialistai specializuojasi ir paslaugas gali pasiūlyti šiose srityse:

  • panaudoti koučingą kaip įrankį asmeninei lyderio refleksijai,
  • metų veiklos apžvalgos,
  • vertybių sesijos,
  • naujų tikslų, prioritetų, krypties sudėliojimas/išsikėlimas.
  •  
Kiek laiko trunka #WeCare for Business koučingo programa?

Darbas su koučingo specialistu trunka iki 2 mėnesių ir viso skiriami 3 susitikimai. Susitikimai planuojami su koučingo specialistu tiesiogiai, pagal abiems pusėms priimtiną laiką bei grafiką.

Kaip yra priskirimas koučingo specialistas? Ar galiu pasirinkti norimą, man patinkantį?

Koučingo specialistas yra priskiriamas pagal verslo problematikos poreikį, išreikštą registruojantis bei geriausią koučingo specialisto ekspertinę patirtį. Jums bus suteikiama galimybė pasirinkti norimą, patinkantį koučingo specialistą, išranguojant top 3 pasirinkimus. Dėsime visas pastangas Jus suporuoti su norimu specialistu, bet 100% garantuoti negalime.

Ar galima tęsti darbą su koučingo specialistu po numatyto projekto laiko?

Taip, abupusiu susitarimu, bendrą veiklą su koučingo specialistu galite tęsti ir po projekto pabaigos.

Kur ir kaip galiu adresuoti man aktualius, neatsakytus projekto #WeCare for Business klausimus?

Visus Jums aktualius klausimus, kurių atsakymo neradote šiame dokumente, adresuokite mums e-paštu: info@icf.lt arba pildykite internetinę užklausos formą. Rašydami e-pašto ar internetinės žinutės užklausą, būtinai pažymėkite „Klausimas skirtas #WeCare for Business projektui”.

Dėkojame už Jūsų dalyvavimą projekte bei koučingo kultūros bei jo kuriamos vertės puoselėjimą,

#WeCare for Business projektinė grupė!