KOUČINGO KONFERENCIJA 2022

Koučingas darbo vietoje

Koučingas darbo vietoje – organizacijos kultūrai ir atmosferai, komandoms, vadovui ir darbuotojams.

Bilietai

Pradžia

2022-10-01
Pradžia 09:00
Pabaiga 16:30

Vieta

Radisson Blu Royal Astorija, Didžioji gatvė, Vilnius, Lietuva

Organizatorius

 ICF Lietuva
 info@icf.lt
 +37062029511

Renginio metu vaišinsime gėrimais ir užkandžiai, kurių metu turėsite galimybę bendrauti su koučingo specialistais jums rūpimais klausimais (networking)

Koučingas darbo vietoje

Organizacijos kultūrai ir atmosferai, komandoms, vadovui ir darbuotojams.

Asociacija „ICF Lietuva“organizuoja konferenciją „Koučingas darbo vietoje“. Kviečiame dalyvauti ir sužinoti, kaip koučingo pagalba galite rūpintis savo organizacijos stiprinimu, tvarių veiksmų katalizavimu, komandų brandos didinimu, gerove.

Pasikalbėkime kokiu būdu koučingo metodai prisideda (ir kada ne!) prie efektyvesnio tikslų siekimo, geresnės organizacijos atmosferos, vadovo lyderystės stiprinimo ir įveiksminimo. Pranešimai: Leda Turai (MCC) – apie koučingą organizacijose, Paulius Ratė (PCC) – darbas su komandomis, Deric McCann (ICF Global, Ted Talk speaker) – psichologinis saugumas ir interkacijos tarp žmonių darbo vietoje (anglų kalba), tvarių veiksmų katalizavimas ir žvilgnsis į ateitį su Dr.Rasa Katiliene.

Lyderio veiklai būtinas gebėjimas keisti mąstymą, apie tai kalbės ir iš neurologinės pusės temą apie kelius ir klystkelius pristatys neuromokslininkas Dr. Kęstutis Skauminas.

Konferencijoje ir tikros, atviros įmonių istorijos, kaip jie diegė koučingo kultūrą ir ar (!) vis dar tiki koučingo įrankiu? O gal vis tik atrado kitų būdų, padedančių siekti užsibrėžtų tikslų? Kaip ir kodėl siekė kurti erdvę savanoriškoms iniciatyvoms įgyvendinti. Išgirsite praktinius individualaus bei komandinio koučingo pavyzdžius karjeros, įsitraukimo gerinimo bei strateginių verslo rezultatų siekimo temose.

Tiek iš vadovų, tiek darbuotojų pozicijų, svečiuose – ne vienerius metus dirbančios ir koučingo kultūros principus taikančios įmonės: UAB „Festo “atstovaus Giedrė Belazarienė ir Rasa Gavėnė, UAB „Western Union“ Živilė Valeišienė ir Giedrė Maldutienė.

Pakviesime stebėti ir įsitraukti į panelinę diskusiją tema, kada koučingas yra tinkamiausias įrankis dirbti su darbuotojų gerove. Diskusijoje dalyvaus mentorystės lyderis Saulius Alksnis, mokymų ir verslo konsultacijų įmonės vadovė Justė Pakėnaitė-Dailydkė, koučingo profesionalai Renata Misevičienė (PCC) ir Rimas Petrauskas (ACC).

Renginio metu maloniai kviečiame vaišintis užkandžiais, bendrauti, megzti ryšius ir gauti reikiamus atsakymus.

ICF Lietuva komanda.

Gera augti kartu!

Programos pranešėjai

Deiric McCann

ICF Global, Ted Talk speaker

vadovauja „Genos International Europe“ – ES padaliniui, kuris yra pirmaujantis pasaulyje emocinio intelekto sprendimų teikėjas. Jis turi dešimtmečių patirtį dirbant su tarptautiniais klientais visame pasaulyje, padėdamas jiems ugdyti savo komandų atsparumą, emocinį intelektą ir įsitraukimą. „Leadership Charisma“ autorius, TED pranešėjas.

Leda turai, MCC

L-Con Global

MA, MSc,Koučingo, vadovų komandų ugdymo ir organizacinio mokymosi ekspertė. Leda Turai turi daugiau nei 20 metų tarptautinio darbo patirties pelno ir ne pelno siekiančiose organizacijose bei akademinėje srityje. Būdama lyderystės ir aukščiausios grandies vadovų koučingo specialistė, organizacijų vystymo bei koučingo kultūros ekspertė, valdybos narė, ji padėjo daugeliui kompanijų įvykdyti svarbius pokyčius ir pasiekti puikių rezultatų.

Paulius Ratė, PCC

Erickson Lithuania

konsultantas, koučingo specialistas ir mokymų treneris. Jo ekspertinė sritis – individualus ir komandų koučingas, lyderystės ir vadovavimo kompetencijų ugdymas.

  • 9+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 15+ metų praktinė vadovavimo patirtis telekomunikacijų ir bankų sektoriuje (UAB „Omnitel“, AB „SEB bankas“).
  • 4000+ akad. val. mokymų per paskutiniuosius 8 metus.
  • Profesionalus sertifikuotas koučingo specialistas (PCC, International Coach Federation).
  • 2000+ koučingo valandų per paskutinius 10 metų pagal Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF) standartus.

Dr. Kęstutis Skauminas

Neuromokslininkas

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) docentas, gydytojas.

Dr.Rasa Katilienė

lyderystės ir klimato kaitos ICF PCC koučingo specialistė , akademikė, verslokonsultantė, sertifikuota Spiralinės Dinamikos teorijos „SDi“ praktikė, „DeepChange SQ21“ dvasinio intelekto, 3Q ugdymo konsultantė ir ICTA Eneagramos praktikė.

Darius Lomsargis

Renginio vedėjas

ICF koučingo specialistas, komandų ugdymo praktikas, EnterTraining.lt sužaidybintų mokymų programų fasilitatorius, mentorius, tarptautinio komandų ugdymo tinklo Catalyst Global atstovas Lietuvoje, renginių agentūros ŪPAS Events bendraįkūrėjas.