Ramunė Danilevičiūtė – personalo valdymo profesionalė, turinti darbo įvairiuose versluose patirtį, dirbanti personalo valdymo srityje lietuviško ir užsienio kapitalo įmonėse daugiau nei 15 metų. Šiuo metu IKEA Purchasing Services (Lithuania) personalo vadybininkė.

Koučingu Ramunė pradėjo domėtis nuo 2010 metų , žinias įgijo  mokymuose, organizuotuose Harmoningos asmenybės instituto ir LVKA bei  Coaching Development Ltd. ICF akredituota ACC nuo 2016, Geštalto ir „Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos pagrindai“ studijų absolventė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

„KOUČINGAS VISIEMS IR KIEKVIENĄ DIENĄ“

Pranešime Ramunė kalbės apie tai kaip IKEA naudoja  koučingą vadovų ir  darbuotojų ugdymo ir kituose personalo valdymo procesuose, kaip efektyviai koučingas yra integruotas  į verslą . Kas tai yra IKEA sertifikuotų koučingo specialistų rezervas, kaip formuojamas ir naudojamas šis resursas.

IKEA patirtis bus labai vertinga organizacijoms, pradedančioms diegti koučingo kultūrą arba jau pažengusioms šiame kelyje.