Nuo 2012 metų Michael dirba su aukščiausio lygio vadovais, verslininkais bei projektų vadovais ir padeda jiems sudėtingų pokyčių metu išsigryninti svarbius sprendimus, rįžtingai vadovauti savo komandoms siekiant didesnio tarpusavio pasitikėjimo ir bendradarbiavimo bei daryti ilgalaikį poveikį organizacijų kultūrai.
2016 m. Michael Siller buvo pakviestas vadovauti tarptautiniam verslo tinklaveikos (BNI) skyriui Vienoje. Savo ankstesnėje profesinėje veikloje, Michael 15 metų buvo žinomas tarptautiniu lygiu kaip aktorius, daininkas bei šokėjas.
Michael Siller dirbo Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, JAV bei Artimuosiuose Rytuose. Būtent dėl ilgalaikės tarptautinės ir tarpkultūrinės darbinės patirties į Michael’į kreipiasi kultūriškai įvairialypių komandų lyderiai.

Michael Siller dalinsis įžvalgomis, kaip koučingas gali padėti sukurti geriausią terpę produktyvumui:
„ORGANIZACINĖ KULTŪRA – JŪSŲ EFEKTYVIAUSIAS VALDYMO ĮRANKIS“.

Kalbant apie lyderystę, bendravimo kokybė nusako organizacijos vidinę kultūrą. Ji apsprendžia, kiek sėkminga bus komanda, projektas ar net visa įmonė.
Lyderiai ir vadovai turi išmokti kurti tokią organizacijų kultūrą, kurioje visi mokosi iš praeities ir yra pasirįžę žengti į mus pasitinkančią ateitį.
Koučingas yra esminis veiksnys kuriant reikiamą sąmoningumą, gebėjimą prisitaikyti ir ryžtą palengvinti šiuos pokyčius.

Šis pranešimas padės klausytojams geriau suvokti, kokį poveikį lyderystei ir organizacijų kultūrai turi koučingas, bei sužinoti, kaip naudoti įmonės kultūrą kaip valdymo įrankį.

Daugiau apie lektorių: http://michaelsillercoaching.com/en/