Personalo valdymas – tai sritis, į kurią pradėjau gilintis būdama padalinio vadove vienoje IT kompanijoje, nes reikėjo atrasti būdus, kaip komandai nuolat pasiekti geriausią rezultatą. Tai mane įtraukė ir štai jau daugiau kaip 15 metų esu tame sūkuryje, kurį vadiname „HR procesai“.

Koučingas man nebuvo naujiena, tačiau būtent FESTO suteikė galimybę pažinti giliau pačią koučingo filosofiją ir praktiškai pamatyti, kaip tai veikia. Esu viena iš koučingo kultūros ambasadorių FESTO įmonėje. Taip pat nuolat praktiškai naudoju žinias, kurias įgijau sertifikacinėje  „Koučingas darbo vietoje“ (Workplace Coaching) programoje ir tęsiu dar dviejose: „Koučingo menas ir mokslas“ (Art and Science of Coaching) bei „Aukšto efektyvumo komandų koučingas“ (High Performance Team Coaching).

Giedrė pasidalins savo patirtimi, kurią įgijo diegiant koučingo kultūrą įmonėje:

„KOUČINGO KULTŪRA ĮMONĖJE: PUIKI IDĖJA, SUNKUS KELIAS IR DŽIUGINANTIS REZULTATAS“

Kaip vadovauti XXI amžiaus darbuotojui, jei vadovavimo žinias ir patirtį įgijai XX amžiuje? Kaip nepasiduoti konkurencinėje kovoje ir nuolat būti „gerų rezultatų viršūnėje“? Kaip suvaldyti talentus? Kaip padėti darbuotojui atrasti save? Tokie ir panašūs klausimai atvedė prie svarstymų, ką turėtume daryti kitaip savo organizacijoje ir nuolat laimėti? Taip 2013 metais įmonės vadovai uždavė sau klausimą – kuo mes galime pakeisti tradicinį vadovavimą, kaip mes jį suprantame, ir ką tai reikštų organizacijai? Tuomet prasidėjo mūsų kelias koučingo kultūros kūrimo link. Skamba išdidžiai, tuo pačiu – ne viskas taip paprasta, tačiau rezultatas tikrai džiugina.