Psichologas ir koučingo specialistas, daugiausia tyrinėjantis elgsenos ekonomikos bei organizacijų vystymosi ir pokyčių sritis. Dainius yra susitelkimo į sprendimus šalininkas psichologijos mokykloje ir ištikimas Peter Drucker mąstymo filosofijos versle pasekėjas. Todėl tiek darbe, tiek gyvenime, Dainius ieško paprasčiausių sprendimų, užuot gilinęsis į problemas, daugiau tiki mažais žingsniais pokyčių link nei visa apimančiais kompleksiškais sprendimais ir stengiasi nedaryti gyvenimo sudėtingu.

„BESIKEIČIANTIS DARBUOTOJAS, DARBO POBŪDIS IR DARBO VIETA“. Ryškiausi pokyčiai, vykstančių personalo pasaulyje, kokių darbuotojų reikės po 10 metų ir kokia koučingo profesionalų rolė šiame kontekste?

Pasaulyje išgyvename eksponentinį technologinį procesą. Tačiau, net ir turint ranka pasiekiamas pažangiausias technologijas, įmonių ir organizacijų efektyvumas auga labai neženkliai. Daugelio  ekspertų nuomone, susidaranti spraga – tai žmonių negebėjimas „susidraugauti“ su vykstančiais pokyčiais ir prisitaikyti prie jų kuriamų galimybių, jau nekalbant apie troškimą pokyčius įtakoti. Kokie pokyčiai vyksta personalo pasaulyje šiandien? Kaip atrodys darbuotojas, darbo pobūdis ir darbo vieta po 10 metų? Ir kaip koučingo profesionalai gali būti naudingiausi šiame kelyje?

Daugiau apie lektorių: https://www.linkedin.com/in/dainius-baltru%C5%A1aitis-116b05/