Colleen Slaugter Pokyčių lyderystė prasidėjo prieš daugiau nei penkiolika metų, kai jai teko dalyvauti apjungiant dvejas dideles konsultacines įmones. Šios patirties pastūmėta, Colleen 2002 metais įgijo verslo administravimo magistro laipsnį HEC Paris universitete ir toliau dirbo Pokyčių Valdymo konsultante su daugeliu tarptautinių kompanijų, tokių kaip GM, Heinz, Ariba ir Aventis (dabar SanofiAventis). Noras įgyvendinti pokyčius gilesniame lygmenyje, paskatino studijuoti Newfield’o koučingo mokykloje.
Nuo 2009-ųjų Colleen Slaugter veda koučingo sesijas įvairiausių verslo sričių vadovams, padeda jiems atrasti daugiau aiškumo, drąsos ir pasitikėjimo savimi, kurio jiems reikia norint pasiekti aukštesnių ltikslų tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Collean Slaugter savo tarptautine patirtimi dirbant su įvairių sričių specialistais, siekiant ilgalaikių ir gilių pokyčių, dalinsis PATYRIMŲ ir VEIKLOS seminare:

„7 LYGIŲ TRASNFORMACIJA: KAIP VERTYBĖS PADEDA PATIRTI DAUGIAU DŽIAUGSMO IR BŪTI PRODUKTYVESNIU“

Šio praktinio seminaro metu jūs suvosite, kokios yra dabartinės Jūsų vertybės ir ką tai reiškia jūsų sąmoningumo lygmenyje. Galėsite įsivertinti, ar šios vertybės suderinamos su Jūsų norimo gyvenimo bei karjeros vizija. Išmoksite susikurti veiksmų planą, kaip ugdyti aukštesnio lygio vertybes, kurios veda į aukštesnį sąmoningumą – savo pašaukimą.
Tai padės priimti efektyvesnius sprendimus, užmegzti stipresnius ryšius, sukurti pasitikėjimo ir lojalumo atmosferą – tapti labiau įkvepiančiu koučingo specialistu, lyderiu ir Žmogumi.

Daugiau apie lektorę: http://boldermoves.com/